Ne paslaptis, kad YFA „Visaginas Cup” praleido 2014 metų vasaros sezoną. Tačiau tie, kuriems teks savo akimis pamatyti tikrąją priežastį – neabejotinai bus maloniai nustebinti!


Atėjo metas permainoms

Net 1988 m. pastatytas ir nuo to laiko neremontuotas pagrindinis miesto stadionas nebeatitiko nei funkcinių, nei higienos reikalavimų. Tačiau 2014/2015 metai pasižymėjo milžiniškai pokyčiais:

Natūrali danga

Pasirūpinta kokybiška natūralia danga ir jos priežiūra, kas metų metus buvo vienas iš išskiriamųjų „Visaginas Cup” turnyro bruožų.

Nauji persirengimo kambariai ir dušai

Gerbiamos komandos ir kiti vasaros futbolo festivalio dalyviai – Jūsų patogumui naujos treniruočių patalpos, persirengimo kambariai ir dušai. Tiems, kas jau dalyvavo mūsų renginiuose, bus ypatingai malonu turėti galimybę persirengti ir nusiprausti nepaliekant stadiono ribų. Tikimės, kad ir nauji dalyviai galės teigiamai įvertinti rekonstruoto stadiono funkcionalumą.

Anksčiau

Dabar

Anksčiau

Centrinio stadiono rekonstrukcija – vienas sėkmingiausių infrasktruktūros projektų, nukreptų pagerinti tiek ekonominę, tiek socialinę Visagino miesto padėtį. YFA „Visaginas Cup” vasaros futbolo festivalis – ne išimtis! Mūsų manymu, naujasis stadionas ir jo galimybės – vienas geriausių būdų pritraukti tiek senas, tiek naujas komandas ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio. O kaip manote Jūs?Atvažiuokite ir patys įsitikinkite – „Visaginas Cup” + Modernus stadionas = Jūsų aktyvus laisvalaikis!

Futbolas ir dieną, ir vakarą

Buvo įrengti apšvietimo stulpai su keliais apšvietimo režimais, taip pat švieslentės. Tikimės, kad nuo šiol derindami turnyro formatą, sudarysime visas galimybes mūsų komandoms žaisti ilgiau, o žiūrovams – stebėti energingas ir kupinas emocijų rungtynes iki pat sutemų.

Vietos užteks visiems

Žiūrovų patogumui, šiuolaikinis stadionas numato net iki 3000 sirgalių vietų ir iki 50 svarbių asmenų ložę. Didesniam funkcionalumui numatytos atskiros vietos konferencijoms rengti, kuriuose galės vykti komandų briefingai; taip pat ir spaudos atstovų kambarys – todėl tikimės didesnio vietinių ir valstybinių spaudos atstovų susidomėjimo „Visaginas Cup”.

Atsarginis stadionas

Jūsų ir mūsų patogumui – sutvarkyta ir atsarginė sporto aikštė. Atsarginiame stadione buvo pasirūpinta dirbtine danga ir 200 vietų nauja tribūna. Tuo pačiu, svarstome galimybes išnaudoti abi aikštes kaip pagrindines, kas tikrai padės sudarytį optimalų turnyro formatą.

Laukiame Jūsų „Visaginas Cup”

Tikimės, kad toks šiuolaikinis kompleksas padės mūsų komandoms ir turnyro svečiams optimaliai panaudoti pragyvenimui skirtas lėšas ir leis pasigrožėti Visagino gamta vasaros sezonu.