Ataskaita

2016 m. Liepos 23 - 24 dienomis praėjo jau septintasis „Visaginas Cup“ tarptautinis vasaros futbolo mėgėjų turnyras. Šiais metais sulaukėme dar daugiau komandų! Dalyvavo 24 komandos iš įvairių Lietuvos miestų (Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Kaunas, Kėdainiai, Rokiškis, Zarasai bei Visaginas) ir Baltarusijos.

Dėl pirmosios vietos žaidė visaginiečių komanda „Inter-Via“ ir svečiai iš Kauno FC „Standartas“. Po atkaklios kovos, kauniečiai turėjo pripažinti visaginiečių pranašumą. Rezultatu 3:0 laimėjo „Inter-Via“ (Visaginas), antroje vietoje palikdami FC „Standartas“ (Kaunas).

Trečioje vietoje liko 2015 metų nugalėtojai „Progressive“ (Visaginas), kurie mažąjame finale susitiko su FK „Orfa“ iš Panevėžio ir sužaidė rezultatu 2:0. Sveikiname visus finalininkus ir nugalėtojus!

Norime pasidžiaugti geriausiais turnyro žaidėjais:

  • Geriausias puolėjas - Vladimir Derendiajev („Inter-Via“ Visaginas),
  • Geriausias gynėjas - Nikita Podberiozkin („Progressive“ Visaginas),
  • Geriausias vartininkas - Aurimas Sadula (FK „Orfa“ Panevėžys),
  • Geriausias turnyro žaidėjas - Kęstutis Balčiūnas (FC „Standartas“ Kaunas).

Turnyras

Per dvi dienas buvo suorganizuotos 51 rungtynių. Pirmiausia įvyko 34 rugtynės grupėse, kur komandos žaidė tarpusavyje pagal ratų sistemą. Antrąją dieną pagal rezultatus į kvalifikacinį raundą išėjo 16 iš 24 komandų. Reikėtų atkreipti dėmesį į organizatorių atliktą darbą, kadangi rungtynės vyko 4 aikštėse vienu metu. Susipažinkite su rezultatais, grupėmis ir komandomis.

Turnyro programą sudarė: atidarymas su komandų paradu, pogrupio, atrankos ir finalinės rungtynės bei uždarymas su apdovanojimų ceremonija! Taip pat, be rungtynių žiūrovai galėjo mėgautis įdomiomis pramoginėmis programomis: buvo atliekamos dainos nuo Dianos ir Simonos ir publiką linksmino šokėjai bei jų flashmobas. Pertraukėlių metu vyko konkursai (6) ir loterija (6) su žiūrovais, kurių metu visi turėjo galimybę laimėti prizus. Šventinę nuotaiką viso renginio metu mums garantavo komentatoriai Oleg Serouchov ir Nikita Geraskin, o nepakartojamus momentus įamžino fotografas Arkadij Krivonos.

Ypatingą ačiū tariame teisėjams už profesionalumą, kurie sėkmingai užtikrino sąžiningo žaidimo principus:

  • Aleksandr Radiuš (FIFA kategorija),
  • Laurynas Aržuolaitis (FIFA kategorija),
  • Dovydas Sužiedėlis (FIFA kategorija),
  • Artiom Gutovskij (Nacionalinė kategorija),

Tai buvo pati stipriausia teisėjų brigada per visą turnyro istoriją!

Visaginas Cup 2016 pirmos dienos apžvalga

Visaginas Cup 2016 pirmos dienos apžvalga

Posted by Sergej Presniakov on Saturday, 23 July 2016
Visaginas cup 2016 turnyro rezultatai

Pasibaigę „Visaginas Cup“2016. Turnyro čempionais tapo „Inter Via“ (Visaginas), 2-oji vieta FK „Standartas“ (Kaunas), 3-ioji vieta „Progressive“ (Visaginas).

Posted by Sergej Presniakov on Sunday, 24 July 2016

Jeigu Jums patiko mūsų turnyras, Jūsų registracija „Visaginas Cup 2017” ne vėliau kaip 2016 m. rugpjūčio 1 d. už pačią ž...

Posted by Visaginas Cup on Wednesday, 27 July 2016

Nuoširdžiai dėkojame!

Žinoma, turnyras nebūtų įvykęs be rėmėjų ir partnerių tad norime išreikšti savo padėką jiems:

  • Petrui Mačiuliui – „III Blokas“ direktoriui,
  • Dainiui Širviui - Utenos Apskrities Futbolo Asociacijos (UAFA) prezidentui,
  • Konstantinui Velikovui - visaginiečiui iš Anglijos,
  • Algiui Makūnui - „Visagino linijos“ direktoriui,
  • Andrejui Svilo - visaginiečiui,
  • Martirosui Amerianui - „Tiko automobiliai” atstovui,
  • Jevgenijui Šuklinui - kanojų olimpiniui vice čempionui.
  • Karoliui Barauskui - „UAB SPORTS MODE” vadybininkui,
  • Marijai Korkut - Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyriaus vadovei,
  • Viktorui Lakinui, direktorius, statybos kompanija „Evikonas“,
  • Arturui Gimžauskui bei Faustui Kavoliui futbolo klubas „Utenos Utenis“,
  • Vaidotui Rasteniui - Masinio futbolo asociacijos direktoriui (Lietuvos Futbolo Federacija),
  • Svetlanai Davainienei - Rokiškio rajono savivaldybės „Visuomenės sveikatos biuras“ specialistei,
  • Invitro Diagnostika,
  • Indrei Gruodienei - Visagino „Europe Direct“ informacijos centro vadovei,
  • Ingai Vasilenko - IAE Regiono Verslo Inkubatorius direktorei,
  • Mildai Možerytei - „Neptūno“ rinkodaros ir ryšių su visuomene skyriaus darbuotojai,
  • Nikui Grumbliui - „Matė Tau“ direktoriui,
  • Lilijai Prokopenko - nepriklausomai „Oriflame“ direktorei-konsultantei,
  • Ivanui Stefanenko - UAB „Baldu ekspertai” direktoriui,
  • Jonui Nekrošui - Visagino savivaldybės sporto skyriaus vyriausiajam specialistui,
  • Sergėjui Mickevičiui - Visagino savivaldybės administracijos direktoriui,
  • Tamarai Gaivoronskajai - Visagino savivaldybės tarybos narei, laikinai einančiai mero pareigas,
  • Daliai Štraupaitei - Visagino merei,

Bei visiems savanoriams:

  • Aleksandra Volžanina (London),
  • Viačeslav Volžanin (London),
  • Laura Ragauskaitė (Visaginas),
  • Jolanta Čižytė (Visaginas),
  • Andrius Bursovas (Visaginas),
  • Jevgenija Morgunova (Visaginas),
  • Polina Kaskiv (Visaginas),
  • Karolina Macickaitė (Visaginas),
  • Justina Macickaitė (Visaginas),
  • Viktorija Antonenkaitė (Visaginas),
  • Germina Čekanauskaitė (Visaginas),
  • Ksenija Gluchova (Visaginas),
  • Gytis Brazdeikis (Aalborgas),
  • Lukas Brazdeikis (Klaipėda),
  • Julija Muchina (Kopenhaga),
  • Aleksandra Vysockaja (Vilnius),
  • Olegas Djačenko (Vilnius),
  • Jekaterina Batiševa - Djačenko (Vilnius),
  • Nikita Velikov (Vilnius),
  • Oleg Serouchov (Riga),
  • Nikita Geraskin (Vilnius),
  • Daiva Zeniavskaitė (Vilnius),
  • Arkadij Krivonos (Visaginas),
  • Sergej Presniakov (Visaginas),
  • Viktorija Grumblytė (Vilnius),
  • Marija Dorodnova (Liverpool),
  • Evelina Visockytė (Visaginas),
  • Aleksandr Alechnovič (London).

Laukiame Jūsų komandą kitame turnyre!

Greičiausiai #1 mėgėjiško futbolo savaitgalis Lietuvoje

Grupės

Grupė A
VietaKomandaSULALYPR+-+ / -TA
1FC „Saulininkas“ (Šiauliai)3300122109
2„Polimir“ (Baltarusija)31118534
3Forwardas (Visaginas)3102610-53
4VSC U16 (Visaginas)3012210-81
Grupė B
VietaKomandaSULALYPR+-+ / -TA
1FK „Respublika“ (Kėdainiai)33006069
2FK „Orfa“ (Panevėžys)311147-34
3VSG United (Vilnius)31112204
4FK „Liepsna“ (Zarasai)302123-12
Grupė C
VietaKomandaSULALYPR+-+ / -TA
1FC „Standartas“ (Kaunas)32104047
2Progressive (Visaginas)31208085
3FK „Drąsutis/Komex“ (Panevėžys)311123-14
4FK „PILK“ (Vilnius)3003112-110
Grupė D
VietaKomandaSULALYPR+-+ / -TA
1FK „Riešė“ (Vilnius)312010195
2FC „Suoliukas“ (Klaipėda)31208085
3Visagino linija (Visaginas)31207165
4DIAB (Šiauliai)3003025-250
Grupė E
VietaKomandaSULALYPR+-+ / -TA
1FK „Naujieji verkiai“ (Vilnius)3210122107
2Inter-Via (Visaginas)32107257
3Klaipėda-City (Klaipėda)301227-51
4FK „Rokiškis“ (Rokiškis)3012010-101
Grupė F
VietaKomandaSULALYPR+-+ / -TA
1FC „TEC“ (Vilnius)32105237
2MFK „Olimp“ (Baltarusija)30301103
3Inter-Sniečkus (Visaginas)302145-12
4SK „Akmenys“ (Panevėžys)302113-22

Tvarkaraštis

2016-07-23
Nr.LaikasEtapasAprašymasInformacijaAikštelė
-09:30--Instruktažas komandų kapitonams1 ir 2
110:00RungtynėsD GrupėVisagino linija 6:0 DIAB1
2 RungtynėsD GrupėFK „Riešė" 0:0 FC „Suoliukas"2
3 RungtynėsE GrupėInter - Via 2:0 FK „Rokiškis"3
4 RungtynėsE GrupėFK „Naujieji verkiai" 3:1 Klaipeda - City4
 10:35  Pertrauka 
510:45RungtynėsD GrupėVisagino linija 1:1 FK „Riešė"1
6 RungtynėsC GrupėFK „PILK" 0:2 FC „Standartas"2
7 RungtynėsC GrupėProgressive 0:0 FK „Drąsutis/Komex"3
8 RungtynėsE GrupėInter - Via 1:1 FK „Naujieji verkiai"4
 11:20  Pertrauka 
911:30RungtynėsD GrupėFC „Suoliukas" 8:0 DIAB1
10 RungtynėsC GrupėProgressive 8:0 FK „PILK"2
11 RungtynėsC GrupėFC „Standartas" 2:0 FK „Drąsutis/Komex"3
12 RungtynėsE GrupėKlaipeda - City 0:0 FK „Rokiškis"4
 12:05  Pertrauka 
1312:15RungtynėsD GrupėFK „Riešė" 9:0 DIAB1
14 RungtynėsD GrupėVisagino linija 0:0 FC „Suoliukas"2
15 RungtynėsE GrupėInter - Via 4:1 Klaipeda - City3
16 RungtynėsE GrupėFK „Naujieji verkiai" 8:0 FK „Rokiškis"4
 13:00  ATIDARYMAS 
1814:00RungtynėsC GrupėFK „PILK" 1:2 FK „Drąsutis/Komex"2
19 RungtynėsC GrupėProgressive 0:0 FC „Standartas"3
 14:35  Pertrauka 
2114:45RungtynėsA GrupėFC „Saulininkas" 3:1 Polimir1
22 RungtynėsF GrupėFC „TEC" 0:0 MFK „Olimp"2
23 RungtynėsF GrupėInter - Sniečkus 1:1 SK „Akmenys"3
24 RungtynėsB GrupėFK „Orfa" 0:4 FK „Respublika"4
 15:20  Pertrauka 
2515:30RungtynėsA GrupėVSC U16 0:0 Polimir1
26 RungtynėsA GrupėForwardas 0:2 FC „Saulininkas"2
27 RungtynėsB GrupėVSG United 1:2 FK „Orfa"3
28 RungtynėsB GrupėFK „Liepsna" 0:1 FK „Respublika"4
 16:05  Pertrauka 
3016:15RungtynėsF GrupėMFK „Olimp" 0:0 SK „Akmenys"2
31 RungtynėsF GrupėInter - Sniečkus 2:3 FC „TEC"3
 16:50  Pertrauka 
3317:00RungtynėsA GrupėPolimir 7:2 Forwardas1
34 RungtynėsF GrupėFC „TEC" 2:0 SK „Akmenys"2
35 RungtynėsF GrupėInter - Sniečkus 1:1 MFK „Olimp"3
36 RungtynėsB GrupėFK „Respublika" 1:0 VSG United4
 17:35  Pertrauka 
3717:45RungtynėsA GrupėVSC U16 1:3 Forwardas1
40 RungtynėsB GrupėFK „Liepsna" 0:0 VSG United4
 17:35  Pertrauka 
4118:30RungtynėsA GrupėVSC U16 1:7 FC „Saulininkas"1
44 RungtynėsA GrupėFK „Liepsna" 2:2 FK „Orfa"4
2016-07-24
Nr.LaikasEtapasAprašymasInformacijaAikštelė
4511:00Rungtynės1/8Polimir 0:1 Progressive1
46 Rungtynės2/8FK „Riešė" 0:1 VSG United2
47 Rungtynės3/8FK „Respublika" 0:8 (tech. pr.) FK „Drąsutis/Komex"3
48 Rungtynės4/8FC „TEC" 0:4 Inter-Via4
 11:35  Pertrauka 
4911:45Rungtynės5/8FC „Standartas" 1:0 Forwardas1
50 Rungtynės6/8FK „Naujieji verkiai" 0:0 (3:1) FC „Suoliukas"2
51 Rungtynės7/8 FC „Saulininkas" 0:0 (0:2) Visagino linija3
52 Rungtynės8/8FK „Orfa" 1:0 MFK „Olimp"4
 12:20  Pertrauka 
5312:30Rungtynės1/4Progressive 1:0 VSG United1
54 Rungtynės2/4FK „Respublika" 2:3 Inter - Via2
55 Rungtynės3/4FC „Standartas" 2:0 FC „Suoliukas"3
56 Rungtynės4/4Visagino linija 0:0 (1:2) FK „Orfa"4
 13:05  Pertrauka 
5713:15Rungtynės1/2Progressive 0:1 Inter - Via1
58 Rungtynės2/2FC „Standartas" 3:1 FK „Orfa"2
 13:50  Pertrauka 
5914:00Rungtynės3-4 vietaProgressive 2:0 FK „Orfa"2
 14:35  Pertrauka 
6014:45RungtynėsFINALASInter - Via 3:0 FC „Standartas"1
 15:30  Uždarymo Ceremonija 

Komandos

  • FC Standartas
    Kaunas
  • FK "Respublika"
    Kėdainiai
  • SK Bronas
    Kedaniai
  • FC "Suoliukas"
    Klaipeda
  • Klaipeda-City
    Klaipeda
  • ПОЛИМИР
    Novopolockas (BY)
  • ПОЛИМИР
    Novopolockas (BY)
  • panevezio rajono sporto klubas "Akmenys"
    Panevezio raj.
  • FK Orfa
    Panevezys
  • FK Drąsutis/Komex
    Panevezys
  • FK Drąsutis/Komex
    Panevėžys
  • МФК "Олимп"
    Polockas (BY)
  • Rokiškio FK
    Rokiškis
  • FC Saulininkas
    Šiauliai
  • DIAB
    Šiauliai
  • FK TEC
    Vilnius
  • VSG United
    Vilnius
  • FK PILK
    Vilnius
  • Svaros Broliai
    Vilnius
  • Fk Riešė
    Vilnius
  • FK"MOSTISKES
    Vilnius
  • FK Naujieji Verkiai
    Vilnius
  • FK "Inter" Sniečkus
    Visaginas
  • Inter Via
    Visaginas
  • Visagino linija
    Visaginas
  • Progressive
    Visaginas
  • Forwardas
    Visaginas
  • VSC U16
    Visaginas
  • FK "LIEPSNA"
    Zarasai